Wloczykij-Vagabond

Miejsca znane i nieznane

Drzewna Apartments w Zielonej Górze

Drzewna Apartments to prywatny obiekt zlokalizowany w samym centrum Zielnej Góry. Studia na krótkoterminowe pobyty mieszczą się w pięknie odnowionej kamienicy. W każdym urządzona jest część sypialna, kuchnia z pełnym sprzętem a także łazienka. Ceny są bardzo przystępne, warto się więc tutaj zatrzymać.

drzewna 20

W skrócie

Informacje podstawowe:

  • Lokalizacja: ul. Drzewna 20; 65-060 Zielona Góra; woj. lubuskie; Polska;
  • Cena: od 153 zł za apartament, bez śniadania i możliwości zmiany terminu, ze zniżką GENIUS;
  • Dostępność: booking.com.

Zalety:

  • doskonała lokalizacja;
  • pięknie wykończone i przytulne wnętrze;
  • świetne wyposażenie.

Subiektywna ocena: POLECAM

OPIS

Na mój pobyt w Zielonej Górze zdecydowałem się tym razem zarezerwować apartament. Wybrałem Drzewna Aportments ze względu na bardzo przystępną cenę, świetne położenie i zdjęcia, które wiele obiecywały. Ich prawdziwość udało się potwierdzić na miejscu. Wybór, okazał się strzałem w dziesiątkę.

Z 9 dostępnych w ofercie apartamentów i studiów trafiłem do jednego z najnowszych – z nr 7. Zgodnie z informacjami obiektu, jakie znalazłem na Facebooku, został on oddany do użytku gości zaledwie 5 marca br. Zapewne nie był od tego momentu zbyt intensywnie używany. Usytuowany jest na parterze kamienicy, w lokalu który mógł spełniać dawniej funkcje usługowe. Osobne wejście do niego usytuowane jest z boku budynku, od strony ul. Ciesielskiej.

drzewna apartments wejście

Przed przyjazdem gospodarze skontaktowali się ze mną i przekazali wszystkie niezbędne informacje dotyczące sposobu odbioru kluczy oraz godzin, w których mogłem się zameldować i wymeldować (odpowiednio: 15 i 11). Wszystkie te formalności przebiegły sprawnie i bardzo sympatycznie. Nie było żadnych niejasności lub problemów – z prowadzącymi obiekt nawet się nie spotkaliśmy.

Wyposażenie

Bardzo zależało mi na dostępnie do kuchni i tym przede wszystkim kierowałem się przy wyborze. W serwisie booking.com zdjęcia i opis obiecywały dokładnie to, czego potrzebowałem. Ku mojemu bardzo pozytywnemu zaskoczeniu wszystko okazało się zgodne z prawdą. W apartamencie zastałem świetnie wyposażony aneks kuchenny. Dostępne były: płyta do gotowania, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, duża lodówka, zmywarka, zlewozmywak i wszystkie niezbędne przybory (sztućce, naczynia, talerze, szklanki i kubki).

kuchnia

Pozostała część apartamentu urządzona była bardzo funkcjonalnie. Jedną z części przeznaczono na jadalnię. Składała się z okrągłego stołu i dwóch krzeseł.

jadalnia

Przewidziano także część wypoczynkową z sofą i dużym telewizorem. W ładnym kredensie ustawiono także kilka książek i bibelotów, które dodawały czarowi miejscu.

drzewna apartments

Wygodne dwuosobowe łóżko stało w narożniku pokoju. Pościel była czysta i świeża. U wezgłowia stała szafka nocna z lampką. Pomyślano także o do łatwym dostępie do elektryczności, dlatego mogłem podłączyć telefon do ładowarki i miałem go koło łóżka.

łóżko drzewna apartments

Świetnie przedstawiała się także łazienka. Była przestronna. Wyposażono ją w sedes z wolno opadającą antybakteryjną deską, obszerną kabinę prysznicową oraz umywalkę z dużym lustrem. Jako gość mogłem skorzystać z zestawu ręczników i podstawowych kosmetyków.

łazienka

Największą niespodzianką była z kolei dostępność pralki automatycznej. Ustawiono ją w pomieszczeniu przyległym do niewielkiego przedpokoju.

pralnia

Podsumowanie

Drzewna Apartments był doskonałym wyborem. Na wyróżnienie zasługuje doskonałe i centralne położenie. Świetne było także wyposażenie i ogólny wygląd tego miejsca: z dużą dbałością o szczegóły, które sprawiały że czułem się przytulnie i swobodnie. Należy także podkreślić, że było czysto i higienicznie. Mimo bliskości ulicy w moim studiu było cicho i spokojnie. Bardzo pozytywne wrażenie wzbudzili we mnie gospodarze. Nie było żadnych problemów z kontaktem. Zawsze przy wynajmowaniu takich miejsc boję się niespodzianek – tutaj wszystko przebiegło gładko. Zdecydowanie warto to miejsce polecić.

drzewna apartments

Przeczytaj także:

Please follow and like us:

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 Wloczykij-Vagabond

Theme by Anders Norén